Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiśnia w minusach 🍃 #optykadzierzoniow #okularykorekcyjne #dzierżoniów #optyka #dzierżoniów #minusy #soczewki #majowka2019 #citybreak #cherryblossom #glasses #miopia #opticalglasses

Post udostępniony przez Optyka Deka-Boruszewska (@optykadzierzoniow)

OFERTA DLA FIRM


Oferta dla firm

Od dłuższego czasu współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami z naszego regionu w zakresie wykonawstwa okularów ochronnych wraz ze świadczeniem pełnego zakresu usług okulistycznych i optycznych.
Współpraca z naszą firmą gwarantuje Państwu bezproblemową realizację zleceń oraz zadowolenie z usług świadczonych na najwyższym poziomie.
Od wielu lat trudnimy się wykonawstwem okularów potocznie zwanych „do komputera”, posiadających szkła ze specjalnymi powłokami antyrefleksyjnymi, które likwidują męczące odblaski, nie dopuszczają do oczu szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego oraz UV. W zakresie wykonywania tego typu okularów zaufało nam wiele instytucji państwowych i firm. W przypadku zainteresowania podjęciem stałej współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gwarantujemy najkorzystniejsze, stabilne oferty cenowe, rzetelne wykonanie oraz specjalistyczny serwis.

OFERTA W PDF
Oferta dla firm

Zapraszamy do pobrania i wydru­kowania naszej specjalnej oferty dla firm i instytucji w formacie pdf. POBIERZ OFERTĘ

NOWOŚĆ!
Okulary Eva Minge

Najnowsza kolekcja Evy Minge - niezwykły wybór stylowych opraw.
ZOBACZ WIĘCEJ

NOWOŚĆ NA RYNKU - Maui Jim
Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim

Rewelacyjne okulary Maui Jim eliminują odblaski i wzmacniają barwy tak, aby błękit był bardziej realistyczny, zieleń soczystsza, a czerwień jaskrawsza.
ZOBACZ WIĘCEJ

SPECJALNA OFERTA DLA FIRM

W naszej ofercie posiadamy specjalne rabaty dla firm i instytucji. Zapraszamy na zakupy.
ZOBACZ WIĘCEJ