OFERTA DLA FIRM

Od dłuższego czasu współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami z naszego regionu w zakresie wykonawstwa okularów ochronnych wraz ze świadczeniem pełnego zakresu usług okulistycznych i optycznych.
Współpraca z naszą firmą gwarantuje Państwu bezproblemową realizację zleceń oraz zadowolenie z usług świadczonych na najwyższym poziomie.
Od wielu lat trudnimy się wykonawstwem okularów potocznie zwanych „do komputera”, posiadających szkła ze specjalnymi powłokami antyrefleksyjnymi, które likwidują męczące odblaski, nie dopuszczają do oczu szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego oraz UV. W zakresie wykonywania tego typu okularów zaufało nam wiele instytucji państwowych i firm.
W przypadku zainteresowania podjęciem stałej współpracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Gwarantujemy najkorzystniejsze, stabilne oferty cenowe, rzetelne wykonanie oraz specjalistyczny serwis.
OFERTA W PDF

Zapraszamy do pobrania i wydrukowania naszej specjalnej oferty dla firm i instytucji w formacie pdf. POBIERZ OFERTĘ