Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiśnia w minusach 🍃 #optykadzierzoniow #okularykorekcyjne #dzierżoniów #optyka #dzierżoniów #minusy #soczewki #majowka2019 #citybreak #cherryblossom #glasses #miopia #opticalglasses

Post udostępniony przez Optyka Deka-Boruszewska (@optykadzierzoniow)

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE


Okulary przeciwsłoneczne muszą przede wszystkim ochronić nasz wzrok przed niezwykle szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC i w związku z tym muszą być koniecznie wyposażone w specjalne filtry.

Stopień przepuszczania światła zależy od własności (kategorii i mocy) filtra UV. W naszym zakładzie można sprawdzić jakość szkieł z filtrami, ponadto doradzimy Państwu w doborze koloru szkła – soczewki w kolorach brązu,szarości i zieleni są zawsze najlepsze przy mocnym nasłonecznieniu.

Dodatkowo proponujemy szkła przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym, neutralizującym oślepiające odbicia od powierzchni mokrych, gładkich lub bardzo jasnych (mokre nawierzchnie dróg, tafle wody, śnieg), przez co wydatnie zwiększa się kontrast widzenia jak i wyrazistość postrzeganych kolorów.

Staramy się spełnić Państwa potrzeby związane z wykonywanym zawodem, czy też hobby i zaoferować odpowiednie okulary przeciwsłoneczne, nie zapominając jednocześnie o ich estetyce i dopasowaniu do kształtu twarzy.

W ofercie posiadamy bardzo modne i znane kolekcje firm BELUTTI, FRIDO, SOLANO, RAY BAN, CARRERA, DIOR, DOLCE&GABBANA, GUCCI, BOSS, RODENSTOCK oraz MAUI JIM.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne w PROMOCYJNYCH CENACH!
NOWOŚĆ!
Okulary Eva Minge

Najnowsza kolekcja Evy Minge - niezwykły wybór stylowych opraw.
ZOBACZ WIĘCEJ

NOWOŚĆ NA RYNKU - Maui Jim
Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim

Rewelacyjne okulary Maui Jim eliminują odblaski i wzmacniają barwy tak, aby błękit był bardziej realistyczny, zieleń soczystsza, a czerwień jaskrawsza.
ZOBACZ WIĘCEJ

SPECJALNA OFERTA DLA FIRM

W naszej ofercie posiadamy specjalne rabaty dla firm i instytucji. Zapraszamy na zakupy.
ZOBACZ WIĘCEJ