Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiśnia w minusach 🍃 #optykadzierzoniow #okularykorekcyjne #dzierżoniów #optyka #dzierżoniów #minusy #soczewki #majowka2019 #citybreak #cherryblossom #glasses #miopia #opticalglasses

Post udostępniony przez Optyka Deka-Boruszewska (@optykadzierzoniow)

Dowiedz się więcej o nas

Tradycja naszej firmy sięga roku 1968. Tak długa historia działalności w optyce okularowej mocno zobowiązuje. Na przestrzeni tych lat wszelkie działania ogniskowały się wokół klienta tak, aby zapewnić mu jak najdoskonalszą jakość widzenia oraz niepowtarzalną radość i komfort z noszenia naszych okularów.

Do dziś przy różnych okolicznościach łapiemy się na tym, że temat optyki jest ciągle przez nas poruszany i żywy - tak już zapewne pozostanie – my po prostu żyjemy optyką. Wszyscy jesteśmy optykami, dysponujemy wielkim doświadczeniem, a naszą pasją są wszelkie nowości z zakresu technologii obróbki szkieł okularowych i, co zdaje się być równie ważne, ciągłe śledzenie nowych trendów w światowej modzie okularowej.

Obecnie dysponujemy dla Państwa najnowszą technologią w doborze, pomiarze, obróbce i montażu szkieł do najbardziej wyszukanych opraw uznanych projektantów mody okularowej.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Rodenstock, firmy niezwykle innowacyjnej o ponad 130-letniej tradycji w produkcji szkieł okularowych o wysokiej jakości.

Zaufało nam już wiele firm i instytucji, osób publicznych i bardzo znanych. Zapraszamy!

Pozostajemy w nieustannym poszukiwaniu nowych trendów dla Państwa, gwarantujemy zawsze solidność i rzetelność – oto nasza misja i cel działania

Od początku działalności jesteśmy czynnymi członkami Dolnośląskiego Cechu Optyków, co potwierdza nasze kwalifikacje i doświadczenie.

Galeria zdjęć
Pupilometr
PANORAMA