Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiśnia w minusach 🍃 #optykadzierzoniow #okularykorekcyjne #dzierżoniów #optyka #dzierżoniów #minusy #soczewki #majowka2019 #citybreak #cherryblossom #glasses #miopia #opticalglasses

Post udostępniony przez Optyka Deka-Boruszewska (@optykadzierzoniow)

Soczewki specjalne


Nieważne jak nietypowe życzenia dotyczące szkieł możesz mieć, dzięki współpracy z firmą Rodenstock oferujemy optymalne rozwiązanie.
W przypadku ekstremalnej daleko- lub krótkowzroczności, zaćmy czy innych schorzeń oczu - lub jeżeli potrzebujesz specjalnych soczewek ze względu na pracę lub hobby, przyjmujemy każde wyzwanie, ponieważ Rodenstock od dekad jest liderem w produkcji soczewek specjalnych.

DUŻE MOCE, POWAŻNE SCHORZENIA OCZU ORAZ DO CELÓW LECZNICZYCH
Każda para oczu jest unikalna. Niektóre są tak wyjątkowe, że wymagają specjalnie wytwarzanych soczewek. Szkła Rodenstock serii Manufaktura to doskonałe rozwiązanie, na przykład w przypadku ekstremalnej krótkowzroczności nawet do -47 dioptrii lub poważnej dalekowzroczności nawet do +35 dioptrii, na przykład po operacji zaćmy, oraz dla zezujących dzieci. Oferujemy soczewki dostosowane do takich specjalnych wymogów, soczewki możliwie najcieńsze i najlżejsze, które dobrze wyglądają i w których możesz lepiej widzieć.

SPECJALNE SOCZEWKI DO PRACY LUB HOBBY
W wielu zawodach konieczne jest oglądanie rzeczy z bliska: chirurdzy, piloci, handlowcy, weryfikatorzy - oni wszyscy potrzebują dobrego wzroku, bo tylko tak mogą osiągnąć dobre rezultaty w pracy. Oferujemy specjalne soczewki dla klientów o całkowicie indywidualnych zakresach widzenia, np.: dla pilotów, którzy muszą dobrze widzieć instrumenty w górnej części kokpitu, potrzebujących widzenia bliży w górnej części soczewki.

OKULARY DO NURKOWANIA LUB DO PŁYWANIA
Opalizujące, kolorowe ryby, falujące rośliny wodne - w nurkowaniu chodzi o zafascynowanie. Aby mieć pewność, że dobrze widzisz pod wodą, razem z firmą Rodenstock oferujemy soczewki do okularów do nurkowana, które można łatwo zintegrować z Twoją maską. Niezależnie, czy jesteś krótko- czy dalekowidzem - czy masz +10,00 czy -10,00 dioptrii - nasze rozwiązanie pozwoli Ci z taką samą fascynacją podziwiać ocean. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie okulary do nurkowania.

SPECJALNE SOCZEWKI DO KOLEKCJI
Wiele starych i sylowych przedmiotów ma swoją niezaprzeczalną klasę. To samo dotyczy artykułów optycznych, które dawniej noszono czy trzymano w ręku. Nawet dziś wiele osób lubi cofnąć się do czasów lornetek, monokli czy lornetek operowych, chcą nie tylko patrzeć na okazy kolekcjonerskie, ale również ich używać. Razem z Rodenstock wyposażamy ich skarby w specjalne soczewki, zgodne z indywidualnymi receptami. W ten sposób możesz cieszyć się estetyką ze starych, dobrych czasów oraz komfortem widzenia zgodnym z dzisiejszymi standardami.

Zobacz, w jaki sposób powstają soczewki o dużej mocy wykonywane na zamówienie:

NOWOŚĆ!
Okulary Eva Minge

Najnowsza kolekcja Evy Minge - niezwykły wybór stylowych opraw.
ZOBACZ WIĘCEJ

NOWOŚĆ NA RYNKU - Maui Jim
Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim

Rewelacyjne okulary Maui Jim eliminują odblaski i wzmacniają barwy tak, aby błękit był bardziej realistyczny, zieleń soczystsza, a czerwień jaskrawsza.
ZOBACZ WIĘCEJ

SPECJALNA OFERTA DLA FIRM

W naszej ofercie posiadamy specjalne rabaty dla firm i instytucji. Zapraszamy na zakupy.
ZOBACZ WIĘCEJ